Zapraszamy na międzynarodową konferencję „OŠETROVATEĽSTVO A ZDRAVIE”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Międzynarodowej „OŠETROVATEĽSTVO A ZDRAVIE” współorganizowanej przez Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum W Bydgoszczy, UMK w Toruniu. Głównym organizatorem konferencji jest: Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet im. Aleksandra Dubčka w Trenczynie w Trenczynie, Słowacja.

Współorganizatorzy:

• Nicolaus Copernicus University, Collegium Medicum in Bydgoszcz
  • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, Fakulta zdravotnických studií v Ústí nad Labem
  • Trenčiansky samosprávny kraj, Odbor zdravotníctva a sociálnej pomoci
  • Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trenčíne
  • Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek

Termin konferencji: 9 listopada 2022 r.

Miejsce: Uniwersytet im. Aleksandra Dubčka w Trenczynie w Trenczynie, ul. Studentska 2, Trenczyn, Słowacja (w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemiologicznej, forma konferencji może ulec zmianie ze stacjonarnej na on-line).

Jezyk konferecji: słowacki, czeski, angielski

Tematyka: zdrowie psychiczne, opieka pielęgniarska w psychiatrii, higiena zdrowia psychicznego, varia.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji: https://fz.tnuni.sk/index.php?id=186

Informacja o konferencji