WITAMY NA WYDZIALE NAUK O ZDROWIU

Władze Dziekańskie Wydziału Nauk o Zdrowiu
fot. M. Podhorecka

Dnia 12 października br. odbyła się uroczysta Immatrykulacja  Studentów I roku na Wydziale nauk o Zdrowiu.

Władze Wydziału powitały ponad 700 nowych Studentów.

Poniżej galera zdjęć z Uroczystości

uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. uroczystość Immatrykulacji. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.